harfa-harryson sklep

Dolnośląskie Centrum Rowerowe
Tel. sklep: 71 324 69 67
Adres: Robotnicza 52a, 53-608 Wrocław
Email: sklep@harfa-harryson.com.pl, serwis@harfa-harryson.com.pl
www.dcrowerowe.pl
Godziny otwarcia (pon-pt): 10:00 - 20:00
Godziny otwarcia (sob): 10:00 - 15:00

sklep

Powiększ

Obsługa projektu samzbudujrower.pl

Harfa-Harryson - Dolnośląskie Centrum Rowerowe (DCR) Henryk Charucki

Dolnośląskie Centrum Rowerowe to firma wywodząca się z kolarskiej tradycji. Właścicielem DCR jest Henryk Charucki, były kolarz wyczynowy.
Henryk Charucki 22 lata uprawiał zawodowo kolarstwo szosowe. W roku 1978 zwyciężył Tour de Mexico , w 1979 wygrał Tour de Pologne oraz zdobył tytuł Górskiego Mistrza Polski. Startował w największych wyścigach na świecie między innymi w Mistrzostwach Świata, Tour de l’Avenir, Giro de Italy, w Wyścigu Dookoła Austrii, w Wyścigu Dookoła Szwajcarii, DauphineLibere i innych, 11 lat startował we Francuskich Grupach Kolarskich, wygrał ponad 200 wyścigów.
Oferta Dolnośląskiego Centrum Rowerowego Harfa-Harryson skierowana jest do wszystkich klientów: zawodowych kolarzy i amatorów, dzieci, młodzieży, kobiet i mężczyzn. Ponad 500 modeli rowerów, osprzęt oraz najwyższej klasy specjalistyczną odzież i buty sprostają oczekiwaniom zarówno początkujących rowerzystów, którzy dopiero zaczynają przygodę z tym pięknym sportem, jaki i profesjonalnych zawodników.
Dolnośląskie Centrum Rowerowe specjalizuje się w sprzedaży i serwisowaniu rowerów wyścigowych i triathlonowych. Posiada w swojej ofercie nie tylko gotowe rowery szosowe ale również buduje takie rowery zgodnie z życzeniem klienta.
Od kwietnia 2014 roku DCR realizuje specjalnie stworzony Projekt samzbudujrower.pl. Dolnośląskie Centrum Rowerowe zbuduje rower specjalnie dla Ciebie, zgodnie z Twoimi indywidualnymi wymaganiami. Z wybranych przez Ciebie komponentów, mechanicy złożą rower, spełniający konkretne potrzeby. Już nie trzeba iść na kompromis. Można wyrazić siebie i uwolnić się od konieczności wyboru ze standardowej oferty.
DCR dysponuje również pełnym asortymentem części do rowerów szosowych oraz ubiorów i butów dedykowanych wyłącznie do jazdy na wyścigówce. Jest to sprzęt renomowanych i sprawdzonych producentów, na którym ścigają się kolarze z zawodowych grup kolarskich.
Fachowa obsługa doradzi przy wyborze odpowiedniego roweru, a przejrzyste oznakowanie i opis przeznaczenia poszczególnych rowerów pozwoli odnaleźć interesujący nas model.

DCR to również miejsce o specyficznej kolarskiej atmosferze. Tutaj bowiem kolarze, rowerzyści, mogą spotkać się i porozmawiać zarówno z aktualnymi jak i byłymi zawodnikami a porad fachowych mogą uzyskać u najlepszych specjalistów w branży rowerowej.
Dolnośląskie Centrum Rowerowe dysponuje profesjonalnym „otwartym” serwisem rowerowym, który pozwala każdemu z klientów na oglądanie pracy mechaników oraz całego procesu napraw i budowy rowerów od podstaw.
DCR specjalizuje się pod każdym względem w rowerach wyścigowych.
DCR prowadzi kompleksowe usługi serwisu rowerowego, który jednocześnie jest w Polsce Centralnym Serwisem kół Mavic, amortyzatorów RockShox i hamulców Avid.
Ponadto Harfa-Harryson prowadzi szkolenia dla mechaników z całej Polski w tym zakresie a od 2013r szkolenia sprzedawców rowerowych i mechaników w celu przyuczenia do zawodu.
Dolnośląskie Centrum Rowerowe zaprasza do:
- strefy profesjonalnych rowerów wyczynowych: wyścigowych i triathlonowych,
- specjalnej strefy z rowerami dla Kobiet, Młodzieży, Cross -Trekking, Cross Country , MTB oraz rowerowej „Krainy dla Najmłodszych”,
- testowania rowerów na „Drodze Rowerowej”,
- korzystania z ciekawych promocji i ofert specjalnych.

DCR posiada młodą i doświadczoną profesjonalną kadrę specjalistów systematycznie szkoloną zarówno sprzedawców jak i mechaników. Zgrany i kompetentny zespół obsługi to komfort dla klientów szukających fachowego doradztwa, obsługi i usługi serwisowej.

Zbigniew Wyglądała - menedżer DCR specjalista od doboru i sprzedaży rowerów wyścigowych.

Marcin Rybczyński - menedżer serwisu a zarazem specjalista od budowy rowerów i napraw.

Konrad Stasiewicz - były utalentowany kolarz szosowy młodego pokolenia specjalista od wyścigowych rowerów.

Maciej Walczakowski - sprzedawca, pasjonat rowerów wyścigowych.

Jan Faltyn - Vice Mistrz Świata, specjalista - praktyk od rowerów i budowy rowerów.

Marcin Borsuk - specjalista od kół Mavic oraz Zipp, a także amortyzatorów Rock – Shox, hamulców Avid oraz rowerów, były uczeń Szczepana Klimczaka, regularnie szkolony przez serwisy fabryczne.

Bartosz Karmowski - mechanik specjalista od rowerów, amortyzatorów, hamulców i kół.

Henryk Charucki - zwycięzca Tour de Pologne, specjalista, ekspert od rowerów wyścigowych i sprzętu kolarskiego, personalny doradca dla zawodników oraz zawodowych i amatorskich grup kolarskich.

Dolnośląskie Centrum Rowerowe prowadzi BIKEFITTING – czyli profesjonalne ustawianie pozycji w rowerze.

sklepsklepsklep sklep sklep sklep sklep sklep sklep sklep