harfa-harryson sklep

Eugeniusz Dejnek Świdnica
Tel. 074 856 88 80
Adres: ul. Wróblewskiego 18, 58-100 Świdnica
Email: rowery-dejnek@wp.pl
Godziny otwarcia (pon-pt): 10:00 - 18:00
Godziny otwarcia (sob): 10:00 - 14:00

sklep

Powiększ

Obsługa projektu samzbudujrower.pl

Eugeniusz Dejnek

Sklep działa od roku 1995. Od początku widoczne są silne tradycje kolarskie. Po pierwsze profil sprzedaży, który zajmują głównie rowery sportowe: górskie i szosowe. Po drugie obsługa, którą stanowią doskonale przygotowani fachowcy, świadczący doradztwo na najwyższym poziomie. To nie dziwi, zważywszy, że za ladą spotykamy byłych zawodników.

Sklep prowadzi usługę w zakresie BIKEFITTINGU - komputerowe ustalanie pozycji wraz z jej doprecyzowaniem.

P.Dejnek był kiedyś kolarzem „Karoliny” z Jaworzyny Śląskiej, w swoim czasie jednego z najważniejszych klubów na Dolnym Śląsku. Tutaj zaczynali tacy kolarze jak Mytnik czy Cielecki, a także Jarosław Zarębski z Action Uniqa. Obecnie sklep pomaga sprzętowo „Karolinie”, a także dzierżoniowskiemu „Ogniwu” i klubowi „Merkury” ze Świebodzic. Właściciel oprócz prowadzenia sklepu zajmuje się tym czym powinien, czyli jazdą na rowerze. Spotkacie się z nim startując w Bikemaratonie na dystansie Giga, albo na szosie, w czym jest najlepszy. Od lat specjalizuje się w budowie rowerów szosowych, ma wyjątkowo duże grono klientów, sam też i jego pracownicy to byli kolarze i wyjątkowi znawcy. Sklep posiada profesjonalny serwis dla wszystkich rowerów. Od kwietnia 2014r. będzie realizował program projektów samzbudujrower.pl

Sklepowy serwis podejmie się każdego zadania. Klient bowiem powierza swój rower specjalistom, którzy mają w CV współpracę z grupami zawodowymi. W sklepie u p. Eugeniusza Dejnka nie tylko można kupić markowy rower, można również zlecić jego budowę od podstaw, według stworzonej przez siebie specyfikacji. Warto jednak wsłuchać się w sugestie p. Eugeniusza i jego współpracowników. Z uwagi na położenie (bliskość Masywu Ślęży) wokół sklepu skupiają się grupy pasjonatów MTB, zapewniamy jednak, że w stałej ofercie sklepu znajduje się wyjątkowo duży wybór rowerów szosowych i części do nich.

sklep sklep sklep sklep sklep