harfa-harryson
samzbudujrower

tylko teraz okazje czekają na ciebie!

Zbudowanie własnego roweru to zaledwie 3 kroki:

1. Pierwszym krokiem jest wybranie preferowanych przez nas części składowych. Po wygenerowaniu prostego raportu, dowiemy się ile kosztują części główne z uwzględnieniem rabatu przypadającego na każdy produkt (tj. rama, koła, napęd i kierownica). Jeśli cena nam nie odpowiada, możemy dowolnie zmieniać i konfigurować nasz rower tak, aby cena przypadła nam do gustu.

2. Następnie trzeba wybrać punkt odbioru, aby móc odebrać rower/propozycję roweru w danym mieście. Bez tego konfiguracja nie będzie miała sensu, ponieważ rowery nie są wysyłane, a są wystawiane do odbioru osobistego (na miejscu zostanie przeprowadzona również analiza roweru i zdecydowanie, czy proponowany rower jest idealny dla Ciebie, czy też zostanie dobrany nieco inny).

3. Ostatnim elementem doboru naszego roweru jest potwierdzenie zamówienia. Po kliknięciu przycisku „Złóż zamówienie”, zostaniemy poproszeni o wpisanie ewentualnych uwag dotyczących pozostałych akcesoriów czy ich kolorystyki, wypełnienie danych personalnych umożliwiających kontakt i dodatkowo, znacznie ułatwiającymi danymi ułatwiającymi dobranie i zasugerowanie odpowiedniego roweru będzie wpisany przez nas wzrost, wiek, płeć, rodzaj kolarstwa i nasze zaawansowanie.

Po wypełnieniu powyższych danych, wiadomość o chęci złożenia roweru zostaje wysłana do danego punktu odbioru, a dodatkowo kopia wiadomości wraz z całym naszym zamówieniem i ceną ogólną - przyjdzie na nasz adres email, który wpisaliśmy przy potwierdzeniu zamówienia.

Konfigurator miał na celu jak najwygodniejsze, a przede wszystkim szybkie konfigurowanie, stąd tylko 3 kroki, aby przejść cały proces budowania naszego roweru.

logo