harfa-harryson sklep

Andrzej Nikandrow Głuchołazy
Tel. 077 434 16 31
Adres: ul. Powstańców Śląskich 4
48-340 Głuchołazy

Email: swiatroweru@o2.pl
www.swiatroweru-sklep.pl

sklep

Powiększ

Obsługa projektu samzbudujrower.pl

Andrzej Nikandrow Głuchołazy

Andrzej Nikandrow - Niekwestionowany lider i właściciel sklepu, wyjątkowy pasjonat i były kolarz. Sklep od lat specjalizuje się również w rowerach szosowych, posiada w tym zakresie ogromną wiedzę i profesjonalny serwis. Od kwietnia 2014r. będzie realizował program projektu samzbudujrower.pl

Jeden z najstarszych sklepów w naszej sieci, założony w roku 1991. W obecnej siedzibie przy ul. Powstańców Śląskich sklep działa już od 12 lat. Lepszą lokalizację trudno sobie wyobrazić, a pięknie salony rowerowe z wielkich aglomeracji mogą Światowi Roweru tylko pozazdrościć. Sekret polega na tym, że niecały kilometr od sklepu zaczynają się prawdziwe góry.
Stąd startują liczne wycieczki na Czechy, obierające za cel Góry Opawskie, Jeseniki z ich najwyższczym szczytem - Pradziadem. Co więcej, sklep okazuje się przy tym bardzo pomocny pełniąc trochę funkcję informacji turystycznej. Wystarczy przyjechać do Głuchołaz, zaparkować pod sklepem, wypakować rowery, zapytać miłą obsługę o najciekawsze trasy i już po chwili być na górskim szlaku.

Sklep prowadzą pasjonaci, nie wielcy mistrzowie kolarscy a raczej kochający rower dobrzy amatorzy. Ich dewizą jest „naprawimy każdy rower” i okazuje się, że faktycznie dla serwisu nie ma rzeczy niemożliwych. Na powierzchni 100 metrów w sezonie znajdzie się tyleż samo gotowych do jazdy rowerów z kolekcji Treka, Felta, Autora Kelly’sa, gdyby jednak aspiracje klienta sięgały wyżej niż przewiduje oferta tych firm, pracownicy z nieudawaną przyjemnością i starannością przygotują rower pod indywidualne zamówienie.

Świat Roweru partycypuje w organizacji imprez kolarskich znanych również daleko poza województwem opolskim. Logo Świata Roweru zawsze ozdabia plakaty i nagrody takich imprez jak sławny szosowy uphill "Zdobywany Pradziada", "Głuchołaski Triathlon", czy wojewódzkie eliminacje Family Cup MTB.

Wybierając się na wyprawy w okolice Głuchołaz, nie omieszkajcie zawitać do naszego Pro Dealera. Chociażby tylko podpompować opony, lub zapytać o drogę. Naprawdę warto.

Sklep prowadzi usługę w zakresie BIKEFITTINGU - komputerowe ustalanie pozycji wraz z jej doprecyzowaniem.

sklep sklep sklep sklep sklep