harfa-harryson
samzbudujrower

tylko teraz okazje czekają na ciebie!

Do projektu samzbudujrower.pl zaproponowaliśmy Państwu produkty, na bazie których budowane są rowery dla zawodowców i amatorów. Na start całego projektu samzbudujrower.pl oferujemy ramy szosowe włoskiej marki GUERCIOTTI, na których to już kolejny rok ściga się zawodowa grupa kolarzy CCC-Polsat Polkowice.

Kolejnymi ważnymi produktami w budowanych rowerach są koła.

Aby nie iść na żaden kompromis oferujemy niemalże całą kolekcję najlepszych kół na świecie, jakimi są koła MAVIC oraz ZIPP.

Następnym istotnym elementem w rowerze jest grupa osprzętowa – czyli napęd. Dlatego też projekt samzbudujrower.pl proponuje nowoczesne kolekcje grup firmy SRAM, a mianowicie: RED AERO 10sp, RED AERO 22, FORCE 10sp, FORCE 22, RIVAL oraz APEX, które z powodzeniem używane są przez najlepsze kolarskie grupy zawodowe.

Ponadto oprócz niezbędnych pozostałych komponentów do budowy roweru oferujemy całą gamę dodatkowych niezbędnych i przydatnych produktów, takich jak: buty, kaski, okulary, komputerki, pompki, torby na rower do samolotu itp.

Dodatkowe produkty i akcesoria będzie można zakupić również po preferencyjnych cenach, ale tylko i wyłącznie przy zakupie roweru w projekcie samzbudujrower.pl.


logo