harfa-harryson
samzbudujrower

tylko teraz okazje czekają na ciebie!

Projekt samzbudujrower.pl jest skierowany do wszystkich użytkowników rowerów szosowych: zarówno tych, którzy są znawcami, jak również dla tych, którzy zaczynają swoją przygodę z rowerem wyścigowym.

Za pomocą funkcji konfiguratora klienci sami mogą dokonać wyboru ram, kół oraz pozostałych komponentów. Jednocześnie będą oni na bieżąco informowani o wycenie budowanego roweru oraz o kwocie oszczędności, która wynika z preferencyjnych cen komponentów montowanych do danego roweru.

Każdy klient kupując skonfigurowany przez siebie rower ma również możliwość dokonania zakupu w preferencyjnych cenach osprzętu i akcesoriów uzupełniających. Produkty, o których mowa, to m.in.: kask, buty, okulary, pedały, pompka, torebka, dętka czy odzież, czyli wszystko, w co powinien być wyposażony kolarz szosowy.

Po skonfigurowaniu i wycenie wybranego roweru oraz pozostałych komponentów, należy skontaktować się, wedle uznania, z jednym z wymienionych partnerów, aby dokonać ostatecznej weryfikacji poszczególnych komponentów, rozmiaru ramy, długości korb, wspornika itp.

Dlatego też aby dokonać trafnego wyboru roweru w projekcie samzbudujrower.pl, proponujemy Państwu skorzystanie z pomocy naszych partnerów, którzy specjalizują się w budowie rowerów wyścigowych. Są to byli kolarze szosowi lub osoby ściśle związane z kolarstwem, którzy specjalizują się w tematyce rowerów wyścigowych.

Kiedy proces budowy roweru zostanie skonsultowany z wybranym partnerem projektu samzbudujrower.pl i ostatecznie zaakceptowany przez klienta – wymarzony rower zostanie przygotowany specjalnie pod Państwa zamówienie.

logo