harfa-harryson
samzbudujrower

tylko teraz okazje czekają na ciebie!

Mam przyjemność zaprezentować nasz najnowszy produkt samzbudujrower.pl.

Projekt samzbudujrower.pl jest produktem dedykowanym klientom interesującym się rowerami szosowymi, triathlonowymi oraz pasjonatom kolarstwa. Samzbudujrower.pl to narzędzie pozwalające na samodzielne zbudowanie kompletnego roweru, zgodnie z indywidualnymi wymaganiami.

W ten sposób powstaje wyjątkowy, personalizowany produkt – rower, spełniający konkretne, indywidualne wymagania. Już nie trzeba iść na kompromis, można wyrazić siebie i uwolnić się od konieczności wyboru ze standardowej oferty.

Samzbudujrower.pl to narzędzie niezmiernie pomocne przed dokonaniem zakupu roweru. Pozwala na dobór odpowiedniej ramy oraz pozostałych komponentów: kół, osprzętu, akcesoriów a przy tym na bieżąco śledzić proces kalkulacji i oszczędności wynikających z preferencyjnych cen.

Składanie rowerów od podstaw, gdzie przyszły użytkownik roweru szosowego będzie miał wpływ na dobór odpowiednich komponentów, jest praktykowane niemal od samego początku w kolarstwie wyczynowym.

Projekt samzbudujrower.pl powstał właśnie na wzór budowy rowerów szosowych, jaki praktykuje się w kolarstwie zawodowym.

Jest zasadnicza różnica pomiędzy rowerem katalogowym, a rowerem budowanym od podstaw i dedykowanym konkretnemu użytkownikowi. To my, indywidualnie dokonujemy doboru komponentów oraz ich parametrów pod swoje preferencje, potrzeby i możliwości. Przy zakupie roweru ze standardowej oferty katalogowej, niezbędne jest dokonanie wielu korekt komponentów, a nawet podzespołów, by rower dostosować do indywidualnych potrzeb użytkownika.

Projekt samzbudujrower.pl jest w początkowej fazie rozwoju, a oferta będzie systematycznie wzbogacana o nowe ramy oraz pozostałe komponenty.

Do realizacji programu samzbudujrower.pl rekomendujemy najlepsze sklepy rowerowe, które od lat współpracują z moją firmą Harfa-Harryson i specjalizują się w sprzedaży i montażu rowerów szosowych. Właścicielami lub pracownikami są byli, znani kolarze a także specjaliści związani z kolarstwem. Ich doświadczenie, wiedza i kompetencje, gwarantują profesjonalną obsługę, doradztwo i dobór właściwej specyfikacji roweru. Wśród doradców projektu samzbudujrower.pl jest również legenda polskiego kolarstwa, mój wieloletni przyjaciel, kolega klubowy z Dolmelu Wrocław – Ryszard Szurkowski.

Mam nadzieję, że nowy projekt pozwoli na realizację Waszych marzeń o profesjonalnej „wyścigówce”. Życzę udanych kalkulacji i zakupów, a przy tym również miłej zabawy.

Z kolarskim pozdrowieniem
Henryk Charucki

logo